Trwa ładowanie...
Безкоштовна психологічна допомога людям з України

Дитячі садки та школи для українських дітей в Варшаві

Дуже часто рішення про евакуацію до Польщі приймають з остраху за своїх дітей. Батьки хвилюються та прагнуть перевезти діток у безпечне місце.

Przedszkole Przedszkole Źródło: Pexels, fot: Pixabay
d45igtb
d45igtb

Варшава стала таким місцем для майже ста тисяч діточок передшкільного та шкільного віку. І важливим залишається для них усіх продовжувати вчитися та розвиватися, без огляду на жахливі реалії війни в Україні.

Редакція зібрала контакти для батьків, котрі шукають дитячого садка чи школи для своїх дітей.

Звертаючись до координаторів в різних районах Варшави можна отримати консультацію та допомогу:

  • Bemowo | Бемово
d45igtb

Ewa Wyrwich-Hejduk | Ева Вирвіх-Хейдук

22 44 37 794 | ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl

  • Białołęka | Біалоленка

Arkadiusz Strzałkowski | Аркадіуш Стшалковський

22 32 54 193 | astrzalkowski@um.warszawa.pl

  • Bielany | Біелани

Grażyna Kacprzak | Гражина Кацпшак

22 44 34 803 | gkacprzak@um.warszawa.pl

  • Mokotów | Мокотув

Aleksandra Popek | Александра Попек

22 44 36 675 | aleksandra.popek@um.warszawa.pl

  • Ochota | Охота
d45igtb

Bożena Matławska | Божена Матлавска

22 44 39 841 | bmatlawska@um.warszawa.pl

  • Praga-Południe | Прага-Південь

Maja Król | Мая Круль

22 44 35 600 | maja.krol@um.warszawa.pl

Irmina Iwańska | Ірміна Іваньска

22 44 35 511 | iiwanska@um.warszawa.pl

  • Praga-Północ | Прага-Північ

Alicja Kaźmierak | Аліція Казьміерчак

22 44 37 978 | Akazmierak@um.warszawa.pl

  • Rembertów | Рембертув
d45igtb

Sylwia Firląg-Dutkiewicz | Сильвія Фірліонг-Дуткевіч

22 44 33 811 | sfirlag@um.warszawa.pl

  • Śródmieście | Середмістя

Anna Mucha | Анна Муха

22 44 39 176 | Amucha@um.warszawa.pl

Joanna Kozorowska | Йоанна Козоровска

22 44 39 185 | Jkozorowska@um.warszawa.pl

  • Targówek | Таргувек

Dariusz Gierczak | Даріуш Гіерчак

22 44 38 644 | dgierczak@targowek.waw.pl

  • Ursus | Урсус
d45igtb

Monika Drużyńska | Моніка Дружиньска

22 44 36 048 | mdruzynska@um.warszawa.pl

  • Ursynów | Урсинув

Paulina Dybicz-Gil | Пауліна Дибічь-Гіль

22 44 37 210 | Pdybicz-gil@ursynów.pl

  • Wawer | Вавер

Marta Chmielewska | Марта Хміелевска

22 44 36 891 | martachmielewska@um.warszawa.pl

Joanna Pobudkiewicz | Йоанна Побудкевич

22 44 36 890 | jpobudkiewicz@um.warszawa.pl

  • Wesoła | Весола
d45igtb

Elżbieta Bareja | Ельжбета Бaрея

22 44 34 042 | EBareja@um.warszawa.pl

  • Wilanów | Вілянув

Krzysztof Prusak | Кшиштоф Прусак

22 44 34 927 | Kprusak@um.warszawa.pl

  • Włochy | Влохи

Monika Bedyńska | Моніка Бединьска

22 44 34 397 | Mbedynska@um.warszawa.pl

  • Wola | Воля

Jolanta Kulmatycka | Йоланта Кульматицка

22 44 35 668 | jkulmatycka@um.warszawa.pl

Ewa Świderska | Ева Свідерска

d45igtb

22 32 56 624 | eswiderska@um.warszawa.pl

  • Żoliborz | Жолібож

Agnieszka Kosiarz | Агніешка Косяж

22 44 38 858 | akosiarz@um.warszawa.pl

  • Biuro Eduakcji – szkoły specjalne | Офіс Едукаціі – спеціальні школи (Спецшколи)

Anna Pucz | Анна Пуч

22 44 33 519 | apucz@um.warszawa.pl 

ВПольщі.pl нагадує, що за будь-яких обставин, діти повинні вчитися та розвиватися!

Autor: Marian Savchyshyn

d45igtb
d45igtb