Trwa ładowanie...
Безкоштовна психологічна допомога людям з України

Світоліна перемогла Свьонтек у чвертьфіналі Вімблдона

Іга Свьонтек з Польщі була фавориткою чвертьфінального матчу Вімблдону з українкою Еліною Світоліною. У першому сеті Світоліна повернулася в гру за рахунку 3:5 і переломила хід подій, у другому сеті на тай-брейку була краща Свьонтек, а в третьому українка знову вийшла в лідери, двічі зробивши брейк польській представниці.

Світоліна перемогла Свьонтек у чвертьфіналі ВімблдонаСвітоліна перемогла Свьонтек у чвертьфіналі ВімблдонаŹródło: PAP, fot: PAP/EPA/TOLGA AKMEN
d2njpsf
d2njpsf

Еліна Світоліна двічі зробила брейк фаворитці цієї зустрічі, вона не віддала подачу і впевнено виграла вирішальний сет до двох. Полька зіграла явно гірше, ніж раніше. На перший погляд здавалося, що Свьонтек помилялася частіше, ніж зазвичай.

Українка здобула перемогу у трьох сетах із рахунком 5-7, 7-6 (7-5), 2-6, що дозволило їй вийти до півфіналу.

Світоліна є колишньою третьою ракеткою світу, вона повернулася на корт у квітні, після народження доньки у жовтні минулого року.

У півфіналі українка зіграє з чешкою Маркетою Вондроушовою, яка на турнірі обіграла четвертий номер посіву Джесіку Пегулу з США.

Перша ракетка світу, Іга Свьонтек, завершила виступ на Grand Slam Wimbledon 2023. Тепер тенісистка матиме кількатижневу перерву перед наступним стартом. Полька стане зіркою турніру WTA 250, який пройде 24-30 липня на хардових кортах у Варшаві.

На цьогорічному Вімблдоні Іга Свьонтек зіграла чотири хороші матчі та один слабший. Зрештою, її пригода завершилася чвертьфіналом, в якому Еліна Світоліна виявилася кращою.