Trwa ładowanie...
Безкоштовна психологічна допомога людям з України

Європейські ігри 2023: Україна посіла 3 місце у медальному заліку

У Польщі розпочались змагання III Європейських ігор, цьогоріч вони пройдуть без участі білорусів та росіян. Офіційна церемонія відкриття відбулася у Кракові на міському стадіоні імені Генрика Реймана. Такі змагання проводять раз у чотири роки, 263 спортсмени представлятимуть Україну на чемпіонаті. Під час офіційного відкриття неодноразово згадувалось, що в той час, як у Польщі відбувається турнір, в Україні триває війна. Після чотирьох змагальних днів українські спортсмени здобули уже 22 медалі.

Україна посіла 3 місце у медальному залікуУкраїна посіла 3 місце у медальному залікуŹródło: Facebook, fot: Посольство України в Польщі
d2ia527
d2ia527

Попри війну, Україна розвиває спорт та бере участь у міжнародних змаганнях. Європейські ігри у Польщі триватимуть до 2 липня. На рахунку українських спортсменів за чотири дні турніру уже 22 медалі. Серед них: 11 золотих медалей, 7 срібних, 4 бронзові, загалом Україна посідає 3 місце у медальному заліку.

Своїми досягненнями ряди переможці поповнили:

• Олексій Середа та Кирило Болюх вибороли золото у синхронних стрибках у воду з висоти 10 м;
  • Ярослава Магучіх посіла перше місце у легкій атлетиці: стрибки у висоту;
  • Анастасія Павлова та Іван Кожокар завоювали срібло у змаганнях змішаних команд по стрільбі з лука;
  • Артур Фельфнер посів третє місце і виборов бронзову медаль у змаганнях з метання списа;
  • Українська лучниця Анастасія Павлова побила національний рекорд 27-річної давності. З результатом 681 очків встановила другий новий рекорд Європейський ігор 2023.

Змагання тривають, вболівальники спостерігають за результатами чемпіонату, а українці щиро радіють підтримці та солідарності на міжнародному турнірі.