Trwa ładowanie...
Безкоштовна психологічна допомога людям з України

Збірна України виграла в "Лехії-Ґданськ" у товариському матчі

У середу польський футбольний клуб "Лехія-Ґданськ" офіційно підтвердив, що в четвер відбудеться товариський матч зі збірною України. Матч відбувся, щоправда, без глядачів на трибунах. Ґданська "Лехія" у поєдинку поступилася збірній України з рахунком 0:2.

Збірна України виграла в "Лехії-Ґданськ" у товариському матчіЗбірна України виграла в "Лехії-Ґданськ" у товариському матчіŹródło: Getty Images, fot: Maja Hitij
d2qp1wd
d2qp1wd

Довкола товариського матчу ґданської "Лехії" проти збірної України виникало багато неясностей. Доля матчу залишалася невідомою. Для української збірної з футболу це був останній тест перед понеділковим протистоянням з Італією, яке визначить пряме просування на Євро-2024.

На жаль, зустріч проходила за зачиненими дверима. Українці боялися, що хтось випадково запише фіксовані моменти гри або опублікує стартовий склад з розстановкою і ця інформація дійде до Італії.

І - за нашими висновками - Україна грала оптимальним складом, який може на 100 відсотків відповідати тому, який ми побачимо в понеділок у матчі проти Італії.

Матч завершився перемогою збірної України з рахунком 2:0, причому перший гол за Україну забив на 22-й хвилині Олександр Піхальонок, а другий, невдовзі після перерви, Єгор Назарина.

d2qp1wd

Відомо також, що ґданська "Лехія" виступала у складі, близькому до свого найсильнішого. Відсутніми були лише гравці національної збірної та травмовані. Зустріч була особливою насамперед для Богдана Сарнавського, Івана Желізко та Максима Хланя - трьох українців, які грають у команді прем'єр-ліги.

Нагадаємо, що збірній Україні з футболу залишилося зіграти останній матч у відборі до Євро-2024, і в разі перемоги над Італією в понеділок вони напряму потраплять на турнір у Німеччині.

З іншого боку, на "Лехію" чекає престижне триміське дербі проти "Арки Гдині". Суперництво з Україною було цікавим випробуванням, оскільки в "Fortuna I Liga" немає такого сильного суперника.